تاسیسات صنعتی آیرون

لوله های صنعتی و تاسیسات ساختمانی

شیرآلات چدنی

شیرآلات چدنی

چدن قوی است و معمولاً حتی پس از پشت سر گذاشتن ارتعاشات شدید آسیبی نمی بیند به علاوه یک مزیت عالی چدن این است که خیلی گران نیست همچنین چدن معمولاً مقرون به صرفه ترین گزینه است که آن را به یک جایگزین محکم برای تولید شیرآلات تبدیل می کند. چدن نسبت به فلزات دیگر مقرون به صرفه تر است.

بنابراین شیرآلات چدنی ما یک انتخاب عالی برای خدمات صنعتی و عملیات لوله کشی می باشد همچنین شیرآلات چدنی ما در خطوط آب و فاضلاب کارخانه های صنعتی رایج هستند چرا که شیرآلات چدنی بسیار مستحکم و بادوام ما قادر به تحمل فشار در دمای بسیار بالایی هستند بنابراین شیرآلات چدنی کاربردهای گسترده ای از جمله تهویه مطبوع، لوله کشی در ساختمان ها، تجهیزات آتش نشانی، خطوط آب و فاضلاب، سیستم های تاسیساتی و در کارخانه های صنعتی دارند.

انواع شیرآلات چدنی

مجموعه ما چهار نوع شیر اصلی چدنی تولید می کند که در کاربردهای صنعتی استفاده می شود به علاوه دو مورد اول امروزه بیشترین استفاده را دارند.

شیرآلات چدنی داکتیل

ما در تولید این شیرآلات چدنی موادی مانند منیزیم یا سریم اضافه می کنیم تا باعث مقاومت آن در برابر رطوبت باشد.

شیرآلات چدنی خاکستری

در تولید شیرآلات چدنی خاکستری گرافیت بیشتری استفاده می شود به علاوه این شیرآلات چدنی که بیشتر به صورت اتصالات فلنجی تولید و استفاده می شوند مقرون به صرفه تر هستند.

شیرآلات چدنی چکش خوار

ماده افزودنی در تولید شیرآلات چدنی ماده کاربید به عنوان جزء اضافی است چرا که این ماده، این شیرآلات چدنی را برای صنعت کشاورزی و ساختمانی و سیستم های لوله کشی مناسب می کند زیرا می توانند روان کننده ها را حفظ کنند و همچنین متخلخل هستند بنابراین می توانند زباله ها را در خود به دام بیندازند.

شیرآلات چدنی سفید

شیرآلات چدنی سفید حاوی مقادیر زیادی از عناصر سیلیکون در ترکیبات خود هستند به طوری که آن ها را برای سیستم های پمپ دوغاب مناسب می کند.

کاربردهای عمومی برای شیرآلات چدنی

• سیستم های آب آشامیدنی : شیرآلات چدنی قهرمان سیستم های آب آشامیدنی هستند به طوری که مقاومت شیرآلات چدنی ما در برابر خوردگی آنها یکپارچگی آب آشامیدنی را تضمین می کند در حالی که استحکام آن ها از نشت و پارگی حتی تحت فشارهای بسیار زیاد موجود در سیستم های آب شهری جلوگیری می کند.

• عملیات فاضلاب و زهکشی : انعطاف پذیری شیرآلات چدنی در برابر سایش و توانایی آن در مقاومت در برابر ماهیت خورنده و ساینده فاضلاب، استفاده از این شیرآلات را در تاسیسات فاضلاب و زهکشی ضروری می کند.

• کارخانه های پتروشیمی : برای صنعتی که با مواد قابل اشتعال و خطرناک سر و کار دارد، ایمنی در درجه اول اهمیت قرار دارد بنابراین شیرآلات چدنی ما به دلیل توانایی خود در حفظ یکپارچگی تحت فشارها و دماهای بالا، گزینه مورد علاقه در کارخانه های پتروشیمی هستند.

• خدمات ساختمان : چه یک آسمان خراش بلند یا یک مرکز خرید گسترده، سیستم های HVAC به شیرآلات چدنی شکل پذیر متکی هستند به طوری که استحکام و دوام آنها عملیات روان و قابل اعتماد را تضمین می کند.

• سیستم های ضد حریق : در شرایطی که هر ثانیه اهمیت دارد، قابلیت اطمینان دریچه های چدنی بسیار مهم می شود به طوری که مقاومت شیرآلات چدنی در برابر زنگ زدگی و استحکام، آن ها را برای سیستم های آبپاش و حفاظت در برابر آتش عالی می کند.

• نیروگاه‌ های تولید انرژی : نیروگاه‌ های تولید انرژی حرارتی به دریچه ‌های قوی و بادوام برای کنترل جریان سیالات مختلف نیاز دارند بنابراین شیرآلات چدنی ما انعطاف پذیری مورد نیاز را ارائه می دهد.

• کشاورزی و آبیاری : از مزارع کوچک تا عملیات کشاورزی بزرگ، سیستم های آبیاری به استحکام و قابلیت اطمینان شیرآلات چدنی برای هدایت آب به جایی که بیشتر مورد نیاز است اعتماد دارند.

• صنعت معدن : در شرایط سخت عملیات معدن، استقامت و استحکام شیرآلات چدنی به کنترل حرکت آب، هوا و دوغاب کمک می کند.

• واحدهای فرآوری مواد غذایی : شیرآلات چدنی ما با عملیات سطحی مناسب و رعایت استانداردهای بهداشتی توانسته است جایگاه خود را در خطوط تولید مواد غذایی و آشامیدنی پیدا کند و استحکام و دوام خود را ارائه دهد.

مزایای شیرآلات چدنی

• ماندگاری
• مقاومت در برابر خوردگی
• مقرون به صرفه
• کاربردهای گوناگون
• ویژگی های جریان بهبود یافته
• سهولت نصب
• مقاومت در برابر ضربه
• عمر طولانی خدمات

مجموعه ما انواع شیرآلات چدنی درجه یک صنعتی را ارائه می دهد که به دلیل دوام و عملکرد بالا شناخته شده هستند بنابراین شیرآلات چدنی مجموعه ما به صورت شیرهای پروانه ای، شیرهای ویفری، شیرهای توپی، شیرهای تنظیم کننده، شیرهای بازرسی نوسانی، شیرهای کاهش فشار و شیرهای تله ای موجود می باشند که با استفاده از فرایند ریخته گری به وسیله دستگاه های پیشرفته و مدرن تولید می شوند.

به علاوه ما طیف گسترده ای از طرح های شیرآلات را متناسب با نیازهای خاص شما تولید می کنیم بنابراین تیم کارشناسان ما همیشه برای کمک به شما در انتخاب شیر ایده آل برای پروژه خود، در دسترس هستند. تعهد ما به خدمات عالی به مشتریان، ما را متمایز می کند به طوری که از نقطه خرید تا مراقبت های پس از فروش، ما یک تجربه یکپارچه را تضمین می کنیم.

به علاوه با قیمت رقابتی و کیفیت استثنایی، ما حداکثر ارزش را برای سرمایه گذاری شما فراهم می کنیم به طوری که شیرآلات چدنی ما به گونه‌ای طراحی شده‌اند که دوام داشته باشند و دفعات تعویض را کاهش می دهند بنابراین می توانید ما را برای کیفیت، ارزش و پایداری انتخاب کنید.